Mantolama Firması
Mantolama Sitesi
Copyright © 2015 Demirkan İnşaat Isı Yalıtım Her Hakkı Saklıdır.
Mantolama
Yılların getirmiş olduğu tecrübe sayesinde, Demirkan İnşaat birçok yalıtım projesini başarıyla sonuçlandırmış durumdadır. Ankara’ nın birçok ilçesinde site, büyük bina ve apartman gibi her türlü yaşam alanlarında bitmiş işlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca birbirinden farklı semtlerde halen planlı olarak devam eden işlerimiz de vardır. Aşağıdaki resimlerde ayrı ayrı dışcephe ısı yalıtım, su yalıtım ve çatı tamiratı uygulaması tamamlanan referans çalışmalarımızı görebilirsiniz. Konu ile ilgili fiyat almak için bizimle iletişime geçiniz. Cursoru ilgili resim üzerine getirdiğinizde, ya da resmin üzerine dokunduğunuzda binaların önceki durumunu da görebilirsiniz.
Çağlarkent Sitesi Komple Dış Cephe Yalıtım
Batıkent  Ankara
25000 m2 dış cephe mantolama-ısı yalıtımı Çatı tamiratı ve tadilat işlemleri Andezit taşı uygulamaları Su yalıtımı Proje öngörüldüğü sürede tamamlanmıştır.

Celep Sitesi Projesi Batıkent Ankara
Batıkent' deki yerleşim alanındaki mevcut binalara toplam 5500 m2 dış cephe ısı yalıtım-mantolama işemi uygulanmıştır. Yukarıda işlem öncesi ve sonrası durumu rahatça görebilirsiniz.

Gaye Sitesi Dış Cephe Isı Yalıtımı
Gazi Mah -Ankara
10000 m2 lik çalışma. Proje öngörüldüğü süre içerisinde başarıyla tamamlanmıştır.
Görkemkent Sitesi Türkkonut
Türkkonut-Ankara
3000 m2 dış cephe için yapılan çalışma. İşem öncesi ve sonrası net bir şekilde görülmektedir. Mantolama-projesi öngörüldüğü sürede tamamlanmıştır.

Gülerkent Sitesi Ümitköy Ankara
Ümitköy' de bulunan bu büyük yaşam alanlarının 4000 m2 dış cephe ısı yalıtımı Demirkan İnşaat tarafından yapılmıştır. Cephe ısı yalıtımı-mantolama projesi öngörüldüğü süre içerisinde gerektiği gibi tamamlanarak teslim edilmiştir.
Mehtap Sitesi Yaşamkent Çayyolu
Yine Yaşamkent' de yer alan bu yapılara toplam alanı 12000 m2 olmak üzere dış cephe ısı yalıtım işlemi uygulanmıştır. Mevcut binaların mantolama-dan önceki durumunu da gayet açık bir şekilde görmek mümkündür.

Mimarlar Sitesi Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi
Batıkent-Ankara
Toplamda 18000 m2 lik dış cephe ısı yalıtım bina mantolaması yapılmıştır. Projeye uygun olarak başarılı bir şekilde tamamlanmış olup, kullanıma sunulmuştur.
Mimoza Sitesi Referans Uygulaması
Ümitköy-Ankara
Yine Ümitköy semtinde gerçekleştirilen 9000 m2 dış cephe mantolaması için yapılan uygulama. Proje başarılı şekilde tamamlanmış ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.
Şenyuva Sitesi Projesi Emek
Emek Mahallesi
Demirkan tarafından oldukça geniş bir dış yüzey alanı için projelendirilmiştir. Toplam 26000 m2 lik dış cephe mantolama-yalıtım işleminin sağlanmasından oluşmaktadır. Proje başarılı bir şekilde tamamlanmış ve teslim edilmiştir.
Tüm Projelerimiz İle İlgili Detaylar İçin
Demirkan İnşaat Isı Yalıtım. Firmamızla hemen iletişime geçiniz.
1989 yılında başladığımız başarı öykümüzü bugün Marshall gibi büyük uluslararası firmalarla uyumlu bir biçimde çalışarak sürdürdük. Tabi bu öyküde deneyimli kadromuzun katkısı bir kenara atılamaz. Demirkan mutlak kalite anlayışından taviz vermeyerek hizmetlerini günümüze kadar sürdürmüştür. Ana sloganımız olan, dış cephenin ısıtan yüzü, aynı zamanda manevi anlayışımızı da yansıtmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talepleri her zaman önceliğimiz olacaktır. Planlı ve programlı şekilde çalışmalarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.
Günümüz şartlarında yakıt tasarrufu sağlanması ve sonucunda çevre kirliliğni önlemek açısından mantolama yaptırmak artık bir gereklilik haline gelmiştir.
Dikkat Edilecek Önemli Konular
Mantolama yaptırmaya karar verdikten sonra, çok farklı fiyat konusunda teklifler almaya başlayacaksınız. Alınan bu tekliflerde dikkat etmeniz gereken hususların başında verilen fiyatların yapılabilirlik hususunu karşılayabilmesidir.  Almış olduğunuz en düşük fiyat size en uygun teklif olduğu  manasına  gelmez. Yanlış, eksik ve marka paket sistemi dışında malzeme kullanımı, kötü işçilik size ileride çok büyük zararlar getirebilir. Fiyat konusunu etkileyecek diğer bir husus ise binanıza yapılacak ek işlerdir. Mesela pencere denizliklerinizin değiştirilmesi gerekebilecektir.  Bina eteklerine en az 30 cm  - 100 cm arasında taş, mermer gibi bir malzeme kaplanacaktır. İskele kurulu iken yağmur iniş ve yatay oluklarının değişimi yapılacaktır. Kaplama yapılacak alan dışında kalacak bölümlerde tamirat, sıva ve mineral sıva yapımı ve boyanma işi gerekecektir. Bu ve buna benzer etkenler sebebiyle işlem için öngörülen  birim fiyatınız yükselecektir. Size ucuzmuş gibi verilecek olan fiyat tekliflerine azami ölçüde dikkatli olunmalıdır.
Mantolama Vikipedi
Demirkan Yapı Market
Mantolama Fiyatları Demirkan Ankara
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Telefon Numarası
Demirkan İnşaat
Adres Yaşamkent Mah. 3207 Cad. No 5 Çayyolu -ANKARA
Telefon 0 312 217 44 54
Faks 0 312 217 44 38
E Mail yalitim@demirkaninsaat.com.tr
Yukarı
PRchecker.info
Ankara Mantolama Projelerimiz